Máte chutˇna něco křupavého a při tom zdravého?

8. březen 2017 | 22.01 |

Hledáte něco originálního, dobrého a křupavého? Zkuste chipsy připravené z hrachové mouky ochucené semínky


Na trhu je několik druhů výrobků, které vás překvapí chutí a křupavostí. Chipsy můžete konzumovat samostatně jako pochoutku, nebo je přidávat do salátů. Nemusí se tepelně upravovat, jsou vyrobeny z bezlepkových surovin a ocení je i vegani.

Vychutnejte si chipsy s chia semínky z hrachové mouky, jemně ochucené rozmarýnem. Oblíbíte si i pikantní a křupavé chipsy s konopím a chilli z luštěninové mouky s příměsí konopného semínka a koření.

Chcete snad ozvláštnit pohoštění pro návštěvu, nebo jen zdravě mlsat? Dopřejte si chipsy s černým sezamem, který dává luštěninovým chipsům ten správný šmrnc. A co chipsy s červenou řepou? Ty si prostě zamilujete. Báječně chutnají a díky výrazné červené barvě budou i originální ozdobou talíře. Zkuste i něco nového, neotřelého – třeba chipsy z dýní. Zajímavě to zní, jedinečně křupají a fantasticky chutnají.

Vhodné pro vegany je i hrachové chroupání. Pochoutka vyrobená v bezlepkovém provozu z hrachové mouky ve tvaru celestýnských nudlí. Přidávejte do polévek, nebo hotových jídel. Ve tvaru nudlí najdete na trhu i čočkové chroupání.

Nechte se zlákat na zdravé mlsání. Poznejte nové chutě a obohaťte si zdravý jídelníček

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře