Zdravé "mňamky"

10. březen 2017 | 15.57 |

Na pultech prodejen zdravé výživy najdete i zdravé "mňamky"


Jedná se o špaldové krekry, vyrobených podle originálních receptur pouze z BIO surovin s vysokým obsahem vlákniny a sníženým obsahem soli, bez použití ztužených tuků, bílého cukru, konzervantů, vajec, umělých barviv a aromat

Na trhu pod značkou GA

Když máte chu na něco dobrého, ochutnejte BIO špaldové krekry s chia semínky. Obsahují celozrnnou špaldovu mouku, panenský olivový olej a báječná zdravá chia semínka.

Mlsat bez výčitek můžete i BIO špaldové krekry s psyliem. Psylium je šetrný prostředek napomáhající k snadnému a rychlému vyprazdňování a je vhodný i jako doplněk redukčních diet. Při pravidelné konzumaci snižuje pocit hladu, tak si jej nechejte při ruce, když budete mít chu na něco křupavého a dobrého.

BIO špaldové krekry s černým sezamem jsou skvělou alternativou, když vás "honí mlsná." Spojení špaldovy mouky a černého sezamu vám přinese nový chuový zážitek.

BIO špaldové krekry s ostropestřecem – křup, křup, křup – báječné křupavé krekry. Obsahují pomletá semínka ostropestřce mariánského, jenž je spojován s blahodárnými účinky na organizmus. Především přispívá k normálnímu trávení, podporuje funkci jater a pročišění. Tělo vám za tuhle mňamku poděkuje. Tak proč si nezamlsat ?

A pro nejmenší to nejlepší! BIO krtkovy jablečné sušenky se špaldou – to je výborná svačinka pro děti již od 12 měsíců. Sušenky neobsahují mléko, vejce ani palmový tuk. Příjemné sladké chuti je dosaženo pomoci mletých jablek a rýžového sirupu.

e1c324f507ba7df1f421e10ef7bde610_51261Mlsat můžete i zdravě!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře