První soukromé jazykové gymnázium

13. březen 2017 | 18.30 |

Kam po základní škole?

Většina žáků devátých tříd už má jasno, kterou školu zvolit pro své budoucí povolání. Každý se rozhoduje podle svých schopností a možností. Ano, existujíi kvalitní  soukromé střední školy a gymnázia, kam určitě patří i Psjg v Hradci Králové. (První soukromé jazykové gymnázium).

První soukromé jazykové gymnázium v Hradci Králové, s.r.o. vzniklo v roce 1992 a nabízí dva typy studia – šestileté a čtyřleté. Škola pro 300 studentů sídlí na adrese Brandlova 875, Hradec Králové 3.

Jazykové gymnázium je centrem akreditovaných společností Cambridge center a British councilpro absolvování mezinárodních zkoušek z anglického jazyka podle evropských standardů. Hlavním povinným jazykem na PSJG je angličtina, druhý povinný jazyk si studenti volí mezi němčinou, španělštinou, francouzštinou, čínštinou, nebo ruským jazykem.

Soukromé jazykové gymnázium nabízí i další nepovinné jazyky jako je latina, arabský jazyk, italština, japonský jazyk i znaková řeč.
Absolventi Prvního soukromého gymnázia v Hradci Králové úspěšně pokračují ve studiu na vysokých školách a získaná úroveň cizího jazyka (především anglického) jim umožňuje studium i v zahraničí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře