Dětské letní tábory

27. březen 2017 | 08.00 |

 Plánujete pro vaše dítě program na letní prázdniny?

Nyní je čas na výběr dětského tábora, který rozhodně vybírejte společně s vašim dítětem.

Dětský letní tábor je ideální jako zábava pro děti v období prázdnin. Pokud si chceme trochu odpočinout, není nic lepšího, než poslat naši ratolest na dětské tábory. V současné době můžeme vybírat dětské tábory s koňmi, netradiční tábory s airsoftovou hrou, indiánské tábory a mnoho dalších tematických táborů pro děti.

Na co si při výběru táboru dávat pozor? Úplně na všechno. Zjistěte si o táboru dostatek informací nejlépe ve škole. Dále se poptejte na tradici pořádaného tábora. Dalším důležitým krokem je osobní setkání s hlavním vedoucím, který by měl zodpovědět všechny otázky.

Pří výběru se poraďte s vašimi dětmi. Nechcete, aby vám druhý den dítě volalo, ať si pro něj zajedete. Dejte mu několik možností z vašeho předvýběru. Před odjezdem se informujte o programu. Nejvíce napoví informace o hlavní celotáborové hře, která bývá popsaná na stránkách jednotlivých táborů.

Pro živější dítě vybírejte tábor se sportovním vyžitím, tancováním, nebo jinak fyzicky náročné. U intelektuálů zkuste zabodovat poznávacím táborem nebo výtvarnou činností či jazykovým kurzem.

Aby se dítěti dětský letní tábor líbil, zajistěte mu kamaráda. Domluvte se s rodiči jeho spolužáků a vyšlete děti společně.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře