Popelky jdou do divadla

9. duben 2017 | 08.42 |
› 

Popelky – Jdou do divadla Popelky

Tenhle týden bylo téma "Návštěva divadla." První hodnocení soutěžící Ireny bylo v tradičním duchu "necháme si při bodování rezervu..." a chtělo by to nějaké barvičky.

Úterní soutěžící Amálie měla z mého pohledu krásné tmavě modré decentní šatičky, doplněné zlatými lodičkami a šperky... soupeřky ji ohodnotily všechny stejnými osmi body, aby ještě měli rezervu...

Ve středu si Petra koupila velmi vkusné zajímavé šaty, ale "neprošly" bílé boty, které podle hodnocení soupeřek měly být tmavé a modrá kabelka měla být bílá ...

Nejmladší soutěžící má svůj styl a podle přehlídky jejího šatníku to UMĺ nosit a dobře kombinovat. Líbí se mi, že je svá. Na dané téma si koupila krásný overal a to bylo z mého pohledu vše...Nevím, kde se jí v hlavě zrodil nápad, vzít si velký KLOBOUK do divadla. I když svůj outfit obhajovala - že jde na rockový muzikál.... Lodičky si koupila zlaté a hezkou, koženou krátkou bundičku. Ta je vzhledem k jejímu věku dobrá, ale overal měl vzadu zajímavou velkou mašli a s tou bundičkou outfit nevypadal dobře. Když ji zhodnotím, první dojem byl až komický. Malinká osůbka celá černá, s velkým kloboukem na hlavě vypadala nejméně o deset let starší...Nepochopila ani barevnost doplňků: Růžová kabelka,  zlaté lodičky a vínová sametka na krku – která ji ještě bohužel zkrátila krk pod velkým kloboukem.

Popelky

Myslím, že by mohla vyhrát Amálie –já ji jako vítězku vidím. V závěrečném hodnocení byla vítězkou podle stylisty také Amálie.

 Podívejte se na vítězný outfit a na další možnosti od pana stylisty v jakých modelech můžeme do divadla jít.

PopelkyPopelky

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře