Popelky v kanceláři

15. duben 2017 | 08.00 |
› 

Popelky v kanceláři - bussines styl

" Strašně ti to sluší, strašně hezká halenka... opravdu se mi vše líbí...Úplně záříš...Dávám ti jedničku s hvězdičkou a ještě podtrženou.....Těmito slovy hodnotily Popelky pondělní outfit Markéty. Po takovém hodnocení bych od nich zcela logicky očekávala plný počet bodů – tedy 10. Taktika soupeřek opět zvítězila a Markéta dostala celkem 26 bodů : "....aby si nechaly nějakou rezervu...., co kdyby ..."

  Irena na svůj věk 43 let působí dost usedle. Nakupovala v úterý a celkový outfit z mého pohledu byl klasický, nudný..., ale téma splnila.

Ve středu si slečna Jana koupila bleděmodrou košili a tmavou kolovou sukni. Vše oživila velkými brýlemi s tmavou obroučkou. Byla "jiná" a soupeřky její záměr – odlišit se – nepochopily. Mně se moc líbila a stylista ji neměl také co vytknout.

Čtvrtek patřil sebevědomé Hance. Výsledný outfit na mě působil lacině díky stříbrným lodičkám a bílým,zbytečně dlouhým kalhotám k béžovému saku. Stylistovi se vše ( na rozdíl ode mě) líbilo.

Podle slov stylisty byl mile překvapen, jak skvěle téma zvládly, proto dal každé vysoké hodnocení – 9 bodů. Po sečtení všech bodů se stala vítězkou Hanka.

                               

                                                  Blanka   

Popelky

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře