Kam na čarodějnice?

25. duben 2017 | 11.34 |

Pálení čarodějnic se blíží a plno akcí se chystá již na tento víkend. Přináším pár tipů kam s dětmi za čarodějnicemi vyrazit. 

Slet čarodějnic

Kde: Kateřinská jeskyně, Moravský kras
Kdy:
27. 4. 2013, od 9 do 19.30 hod.
Netradiční prohlídky Kateřinské jeskyně se chystají na sobotu 27. dubna. Na Slet čarodějnic se můžete těšit, pokud se vydáte do jeskyně v severní části Moravského krasu. Hlavní dóm je největší veřejnosti zpřístupněnou přírodní podzemní prostorou v u nás. Unikátem jeskyně je "Bambusový lesík"– skupina úzkých, až čtyři metry vysokých hůlkových stalagmitů. Jejím symbolem je barevně osvětlený kamenný útvar "Čarodějnice". Nutná je telefonická rezervace.

Kde: Hrad Bouzov
Kdy
: 27. – 28. 4. 2013 od 11 hod.
Nejrůznější čarodějnice nejen z filmových pohádek se o víkendu slétnou na hrad Bouzov. Jejich netradiční výstupy zpestří prohlídky hradu mezi 11 a 14 hod. a rozhodně budou stát za to. Pohádkové čarodějnice se totiž nechají poznat těmi nejbystřejšími návštěvníky.

Pálení největší vatry v Hradci Králové

Pravděpodobně největší hranice vzpale na letišti v Hradci Králové v areálu Festivalparku. Od čtyř hodin odpoledne se návštěvníci Festivalparku mohou pobavit nejen u tradičního pálení čarodějnic, ale také na autodromu nebo na nočním painballu. Pro děti je připraven dětský koutek, pro tatínky motokáry. Vstup do bran Festivalparku je zdarma. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře