Krádeže na denním pořádku?

26. duben 2017 | 10.27 |

  "To snad není ani možný," říkali jsme si s manželem když v televizi ukazovali dvacet zbrusu nových aut, kterým přes noc zloději ukradli všechna kola. Byl to vskutku šokující pohled, vidět dvě řady krásných bílých aut stojících jen na špalcích... Nenapadlo nás, že se nás zanedlouho podobná situace také dotkne. Stejně jako každé ráno, šla jsem si pro auto, které parkuji venku za naším domem. Když jsem jej dálkově odemkla, pohled mi sjel na zem pod auto. "Co je s tím výfukem? Jako by mu něco chybělo," pomyslela jsem si při pohledu na zvláštní trčící kus železa. "Jéžiši, vždytˇmi chybí zadní kolo.... to nééééé, chybí mi VŠECHNA kola!!!!" Běžela jsem zpět do domu s nadějjí, že manžel bude letos sám měnit zimní pneumatiky za letní a moje autíčko má kola v garáži. "Prosím tě, " volala jsem vyděšeným hlasem na mého muže. " Ty jsi sundal kola z mého auta?" "A proč bych to dělal?" Zněla nechápavá odpovědˇ. "Pojdˇse mnou za barák, protože mi nějací  H......É ukradli všechna čtyři kola!" Manžel auto obešel a prohlásil, že to vypadá na profíka, protože auto při zvedání nijak nepoškodil.

"Víte, to si zloději moc nepomohli," komentoval krádež policista, který přijel na "místo činu". "Udělali vám finanční škodu, za kterou můžou dostat i nějaký rok natvrdo, ale vaše kola se rozměrem nikomu nehodí... Celé to vypadá, že krádež kol nebyla náhodná, ale na zakázku!"

Neuplynul ani týden a moje "okradené" autíčko ještě stálo "na špalcích," když se u našich dveří rozezněl zvonek a vnich stál úplně cizí pán. "Jezdím okolo a všiml jsem si, že vám chybí na autě kola. Já zrovna takové auto prodávám a mám doma ještě celou náhradní sadu, tak kdybyste měli zájem, nechám vám je levně...

"Jak si mohl z takové vzdálenosti někdo všimnout, že autu chybí kola, vrtalo nám hlavou....

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Krádeže na denním pořádku? tricitka®svetu.cz 29. 04. 2017 - 17:04
RE: Krádeže na denním pořádku? tipynakazdyden 29. 04. 2017 - 17:40