Zoo Dvůr Králové

16. květen 2017 | 07.44 |

 Na co se můžete těšit?

jízda terénním vozem pro jednotlivce i skupiny v doprovodu zkušeného průvodce přímo mezi volnými zvířaty se stylovou africkou večeří na závěr. Uvidíte stáda antilop, zeber, žiraf a pakoňů, ale i lvy. To vše jako v africké savaně. Jízda trvá přibližně 50 minut a celý vůz budete mít jen pro sebe. Můžete pozvat i své přátele a přikoupit jim jízdenky. V případě objednání bude po návratu pro vás připravena africká večeře ve stylovém Restaurantu Lemur. Jízdu lze objednat i bez následné večeře. Ochudíte se však o jedinečný kulinářský zážitek.

Květen-září, denně v 17:00 a 18:00

  • Odjezd od hlavního vchodu

 Poznejte zákulísí ZOO

Exotice můžete být blíž než kdykoli předtím, doslova na dosah ruky. Nahlédněte do zoo zadními vrátky, zkuste si kontakt s hadem, přivoňte k žirafě nebo poznejte mořské akvárium z druhé strany. Objevte to nejlepší ze zoo a poznejte tajemství jejího zákulisí. Nevšední procházka s průvodcem vám odhalí místa, kam jiní nesmí. Vyberte si podle chuti návštěvu zákulisí jednoho nebo více pavilonů.

Čeká vás procházka po zoo a návštěva zákulisí v doprovodu zkušeného průvodce.
Navštívíte jedinečná místa, kam se běžný návštěvník zoo nedostane a poznáte zvířata tak, jak je jinde neuvidíte. Délka programu je 1,5 hodiny. První varianta programu zahrnuje návštěvu 1 zákulisního místa, druhá varianta programu zahrnuje 2 zastávky v zákulisí. Zákulisní zastávky s vámi vybereme podle aktuálních chovatelských možností.

Kam můžete nahlédnout?

Žirafě z očí do očí – přilákejte žirafy na šťavnaté listí až k sobě a užijte si fascinující pohled na jedno z největších stád žiraf v Evropě z těsné blízkosti. Pozorujte žirafy z výšky jejich očí z vyhlídkového ochozu ve venkovním výběhu nebo ve stájích.

  • Akvárium z druhé strany – objevte tajemství mořského života pohledem z druhé strany akvária. Navštívíte odchovnu korálů a dozvíte se zajímavosti z chovu mořských živočichů. Nahlédnete i do expozic krokodýlů a plazů.
  • Darwinova stanice – překonejte sebe sama a složte zkoušku odvahy. Čeká vás přímý kontakt s několika exotickými hady, více než metrovým leguánem a dalšími kontaktními zvířaty z Darwinovy stanice.
  • Každý všední den od 12:30
  • Program je nutné si rezervovat nejméně týden předem.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře