To nevymyslíš...

17. červenec 2017 | 08.58 |

Návštěva na chalupě u známých byla příjemným zakončením prázdnin. Tak jak to mezi dobrými přáteli bývá, bylo stále o čem povídat. A tak došlo i na domácí mazlíčky


Hostitelka začala vyprávětblack-cat-1636980_1920 o tom, jak její sestra má kočičku, kvůli které nemohou cestovat na delší dobu. "Prosím tě, kdo ví, jak to s tou kočkou vůbec je, vždyť švagr ani neví, jak ta kočka vypadá," odpověděl jí manžel. Podíval se na nás a pokračoval. "Představte si, že ten jejich kocour nebyl celé tři dny doma. Další den u nich zazvonil soused a povídá: "Hele, nehledáte náhodou kocoura? Tak už ho nehledejte... leží před domem na cestě...."

Vyprávění přátel začalo být napínavější. "Představte si,"pokračoval"že vystrašený švagr vyběhl na ulici a skutečně tam leželo bezvládné kočičí tělíčko. Nenapadlo ho nic jiného, než ze sklepa přinést pytel na brambory, milého kocoura zabalil a vynést domů – na balkón. Přemýšlel, jak takovou tragédii sdělí manželce, která právě otevřela dveře bytu. Když se o osudu svého čtyřnohého mazlíčka dozvěděla, slzy a nářek prý nabraly konce. A co se nestalo? Náhle se pootevřenými dveřmi protáhl jejich kocour, který byl už tři dny nezvěstný ...."

To fakt nevymyslíš!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře